Ekraanide rent ja erilahendused

Elavda oma üritusi ja sündmusi

Puutetundlikud infoekraanid

Interaktiivsed ekraanid annavad võimaluse hankida vajaminev info ekraanilt vaid mõne vajutusega. Kasutusvaldkonnad: koolid; koosolekuruumid; kontorid; kodu; jaekaubandus; avaliku sektori asutused jne

LCD/LED ekraanid korpusega sise- ja välitingimustes

Seinale kinnituv lahendus ekraanidele ja videoseinadele. Sobib nii sise- kui välitingimustesse, kus on palju jalgsi liikumist. Kastutusvaldkonnad: Ostutänavad, kaubanduskeskused, transpordisõlmed ja muud rahvarohked kohad. 

LCD/LED Ekraanitulp sise- ja välitingimustes

Portreeformaadis ekraan, mis on "omal jalal" konstruktsioon. Paigaldatakse reeglina linnatänavatele, kaubanduskeskuste koridoridesse ja teistesse rahvarohketesse kohtadesse. 

LED-väliekraanid

Silmapaistev lahendus linnapildis. Kasutusvaldkond nii reklaam, kui infoteabe esitamine. Ekraan võimalik paigaldada nii iseseisvale konstruktsioonile, kui hoone seinale. Reklaampinna hästiplaneeritud asukoht tagab suure nähtavuse ja müügikasvu.

Erilahendused

Aitame kaasa mõelda ning teostada lennukaid ideid messide ja demoürituste jaoks, kus automatiseerimise ja läbimõeldud disainiga saab viia lahendused täiesti uuele tasemele.

Move Media OÜ | Välimeedia 
Move Maker OÜ | Ekraanilahenduste müük

Pärnu mnt 28, Tallinn Harjumaa 10141