Ekraanilahendused

Levinuimad formaadid LED- ja ekraanilahendustele

Meie tootevalik hõlmab laia valikut audiovisuaalseid seadmeid, sealhulgas kõrgkvaliteedilisi projektoreid, LED-ekraane, LCD digiekraane, konverentsitehnoloogiat ja palju muud. Lisaks pakume terviklikke lahendusi, mis hõlmavad disaini, paigaldust, koolitust ja hooldust.

Oleme uhked selle üle, et meie meeskond koosneb kogenud spetsialistidest, kellel on pikaajalised teadmised audiovisuaalvaldkonnast. Pakume Sulle personaalset nõustamist ja aitame Sul leida parimad lahendused vastavalt  Sinu vajadustele ja eelarvele.

Meie pühendumus kvaliteedile ja innovatsioonile muudab meid usaldusväärseks partneriks klientidele, kes soovivad oma audiovisuaalsed projektid edukalt ellu viia. Olgu tegemist reklaamkandja, konverentsiruumi täiustamise, kodukino loomise või digiekraani paigaldamisega, oleme siin selleks, et Sind aidata.

Kui soovid rohkem teada saada meie poolt pakutavate lahenduste kohta või soovid konsultatsiooni oma konkreetse projekti jaoks, siis võta meiega spetsialistidega ühendust.

Puutetundlikud infoekraanid

Interaktiivsed ekraanid annavad võimaluse hankida vajaminev info ekraanilt vaid mõne vajutusega. Kasutusvaldkonnad: koolid; koosolekuruumid; kontorid; kodu; jaekaubandus; avaliku sektori asutused jne

LCD/LED ekraanid korpusega sise- ja välitingimustes

Seinale kinnituv lahendus ekraanidele ja videoseinadele. Sobib nii sise- kui välitingimustesse, kus on palju jalgsi liikumist. Kastutusvaldkonnad: Ostutänavad, kaubanduskeskused, transpordisõlmed ja muud rahvarohked kohad. 

LCD/LED Ekraanitulp sise- ja välitingimustes

Portreeformaadis ekraan, mis on "omal jalal" konstruktsioon. Paigaldatakse reeglina linnatänavatele, kaubanduskeskuste koridoridesse ja teistesse rahvarohketesse kohtadesse. 

LED-väliekraanid

Silmapaistev lahendus linnapildis. Kasutusvaldkond nii reklaam, kui infoteabe esitamine. Ekraan võimalik paigaldada nii iseseisvale konstruktsioonile, kui hoone seinale. Reklaampinna hästiplaneeritud asukoht tagab suure nähtavuse ja müügikasvu.

Erilahendused

Aitame kaasa mõelda ja teostada lennukaid ideid digitaalsete infokandjate ja valguslahenduste maailmas.

Kui palju ekraanid maksavad?

Olenevalt ekraani tüübist, võimekusest ja suurusest, on ka hinnad väga erinevad. LED-ekraani ruutmeetri hinnad algavad ca 800`st eurost.
Väiksemate LCD ekraanilahenduste hinnad algavad mõnesajast eurost ning suurte LED-ekraanide hinnad lõppevad seal, kus lõppeb kujutlusvõime.
Ekraanide hinnad on väga palju sõltuvad ka tootjast ning toote kvaliteedist.
Turul pakutakse ka väga odavaid Hiina tooteid, mis ei vasta alati kvaliteedi või töökindluse osas ootustele.
Move Media pakub ja müüb ainult tuntud ning järele proovitud tooteid, millel on tagatud pikk tootjapoolne garantii.
Saada meile oma soov või päring ning teeme Sulle täpse hinnapakkumise.

Mis erinevus on kodu telekal ja professionaalsel ekraanil?

Tihti on klientidel küsimus, et miks nad ei võiks osta mõnest jaekauplusest tavalist telekat.
Siin on profiekraanidel mitmeid eeliseid.
Suur osa profiekraanidest on mõeldud kasutamiseks 24 tundi ööpäevas, mis kodukasutuseks mõeldud telekatel on ainult 4 tundi. Lisaks on spetsiaalsel reklaamekraanil sisseehitatud meediapleierid, kaughalduse lahendused, pikem garantii, kõrgem eredustase jne.

Kuidas pilt või video ekraanile jõuab?

Tänapäevastel digiekraanidel on juba tootja poolt sisseehitatud meediapleier, mis ei nõua eraldi juhtseadet. Ekraanid ühenduvad serveriga, mille abil saab läbi veebi lihtsa vaevaga ekraane kontrollida või nende sisu hallata. Kasvõi nutitelefonist ja teiselt poolt maakera.
Kui endal pole aega või tahtmist meediasisestustega tegeleda, siis pakume selles osas ka klientidele täislahendust, kus meie meediasisestajad vastutavad selle eest, et Sinu kampaaniad oleksid õigel ajal eetris ning õigel ajal eetrist maas.

Kui palju LED-ekraan voolu tarbib?

LED-ekraanide voolutarve sõltub ekraani suurusest, maksimaalsest heledusest ning pikslite tihedusest.
Näiteks: 8 millimeetrise pikslisammuga väli LED-ekraan suuruses 5,6m x 2,8m tarbib elektrit keskmiselt 1100kW/h ühes kuus.

Kas ekraani ostmisega kaasneb ka hilisem rahaline lisakohustus?

Otseseid rahalisi kohustusi peale ekraani ostmist ei kaasne. Move Media pakutavatel toodetel on valdavalt pikk, kolme aastane garantii ning pikk eluiga. Lisaks on pakutavate meediahaldussüsteemide litsentsid eluaegsed, ega too kaasa hilisemaid väljaminekuid.
Kuna ekraanilahenduste puhul on tegemist ikkagi tehnikaga, siis peab arvestama, et neid peab aeg-ajalt hooldama ja puhastama, et tagada seadmete maksimaalne töökindlus.

Kui kiiresti tellitud ekraan minuni jõuab?

Väiksemate LCD-ekraanide tarneaeg on tavaliselt 3-5 tööpäeva ning suuremate LED-ekraanide puhul 30-90 päeva olenevalt laoseisudest ning valitud transpordi tüübist.

Kas ma saan ekraani ise paigaldada?

Infoekraanide paigaldamine on sama lihtne kui tavalise TV paigaldamine, kui jälgida tootja nõudeid ja soovitusi. LED ekraani paigaldamine nõuab spetsialistide know-how’d ja kätt.
Meie tehnikud on spetsiaalselt koolitatud ning omavad väga laialdasi kogemusi ekraanide käsitlemisel, mis garanteerib teile kiire ja kvaliteetse töö.

Pane oma maatükk raha teenima!

Sulle kuuluval kinnistul võib olla rendipotentsiaali reklaam-ekraani asukohaks. Paku oma koht välja ja sobivusel hoolitseme meie nii vajaliku dokumentatsiooni, kui ka kõikide tehniliste küsimuste eest!

Tehtud tööd

Kliendid ja partnerid

 

Move Media OÜ | Välimeedia
Pärnu mnt 28, Tallinn, Harjumaa, 10141

Move Maker OÜ | Ekraanilahenduste müük
Peterburi tee 23, Tallinn, Harjumaa, 11415

Info

E-mail: info@movemedia.ee
Tel: +372 50 911 92 (välimeedia)
Tel: +372 5300 5200 (ekraanilahenduste müük)